O nás

DSC_0584-1024V tejto sekcii by sme Vám chceli predstaviť firmu Strechy Mikuš. Ako sám názov firmy napovedá, venujeme sa najmä stavbe striech a všetkému čo sa strechy týka. Nemáme však problém vykonať ani iné stavebné práce. O kvalite našej práce svedčia aj mnohé realizácie a spokojní zákazníci.

Firma Strechy Mikuš bola založená v roku 1992 Viliamom Mikušom, ktorí v odbore výstavby striech ma mnohoročné skúsenosti a bol účastný pri významných stavbách v regióne.P.Mikuš získal svoje odborné skúsenosti štúdiom na odbornej skole v Martine a neskôr prácou majstra odborného výcviku na priemyselnom učilišti v Prievidzi. Viliam Mikuš ako živnostník, spolu so svojim tímom, zrealizoval strechy, drevo domy, altánky na rôznych miestach Slovenska a taktiež bol účastný na mnohých významných stavbách na území celej Slovenskej Republiky.

Náš tím pracovníkov pre klientov zabezpečuje kvalitnú prácu a naše realizácie tesárskych, klampiarskych a pokrývačských prác sú pre nás prioritou. Spokojní zákazníci a stále nové objednávky, to len potvrdzujú. Všetci naši pracovníci sú školení a pravidelne si dopĺňajú svoje odborné spôsobilosti na školeniach dodávateľských firiem Bramac, Tondach,KJG, Velux, Rheinzink a ine.

Našou snahou je ponúknuť svojim klientom viac ako len realizáciu strechy. Poskytneme Vám poradenstvo okolo striech a zabezpečíme komplexnú realizáciu strechy od projektu, cez dodávku až po montáž kdekoľvek. Zabezpečíme všetky strešné služby akými sú napríklad solárne systémy, fotovoltaické panely, bleskozvody a iné doplnkové služby. Krédom spoločnosti je nie len zhotovenie strechy, ale aj zabezpečenie starostlivosti počas jej prevádzky.